Energia ze słońca

Magazyny energii

Tworzymy dobrą energię!

Magazynuj wyprodukowaną
energię

Zestaw do magazynowania energii pozwala na maksymalne wykorzystanie energii wyprodukowanej z instalacji PV i zwiększenie niezależności od dostaw energii z publicznej sieci energetycznej.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis placerat volutpat arcu, eu pharetra enim luctus quis. Nulla in tincidunt arcu. Curabitur eu risus ornare, tempor turpis vitae, aliquam erat. Phasellus congue vehicula urna eu imperdiet.

Magazyny Sofar

Magazyny energii
marki Sofar

Zestaw do magazynowania energii SofarSolar HYD-ES z baterią Amass to rozwiązanie typu Plug & Play – co oznacza, że może stać się elementem każdej nowej instalacji bez konieczności dodatkowej konfiguracji.  
Zestaw do magazynowania energii SofarSolar pozwala na maksymalne wykorzystanie energii wyprodukowanej z instalacji PV i zwiększenie niezależności od dostaw energii z publicznej sieci energetycznej. Dzięki zastosowaniu akumulatorów z serii AMASS nie ma konieczności wysyłki 100% nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci energetycznej. Zarejestrowane chwilowe nadwyżki wyprodukowanej energii są magazynowane w akumulatorach i wykorzystywane w momentach zwiększonego zapotrzebowania na energię (np. w nocy, w momencie zachmurzenia lub wczesnym rankiem).
Korzyści dla użytkownika:

Masz pytania lub wątpliwości?
Skontaktuj się z nami.